Cursus in de reken-wiskundedidactiekgroep 5&6

U krijgt in deze cursus:
  • Meer dan 100 oefeningen en spellen
  • Overzicht van de rekenleerlijn groep 5&6
  • Praktische handvatten en direct inzetbare didactische tips
  • Uitleg van de bijbehorende rekenmaterialen
  • Bekijk hier de Cursusmap en het Rekenspellenboek
Voor wie is deze cursus?

Leerkrachten van de groepen 5 en 6, intern begeleiders en remedial teachers in het primair onderwijs.

Nu inschrijven

Cursus in het kort

4x 2,5 uur
40 uur
Cursusmap en Rekenspellenboek
Na voltooiing
€ 525 p.p.

Plezier in rekenen voor leerlingen en leerkracht.

Meer weten...

Cursus selecteren
Met Sprongen Vooruit

Voor welke groep zou u een cursus willen volgen?



Als u een cursus volgt en u heeft een bijeenkomst gemist, dan kunt u die inhalen met € 25,- inhaalkosten.


Waar wilt u de cursus volgen?

of binnen een
straal van
Toon selectie

Cursuskalender

In dit overzicht ziet u waar en wanneer de cursussen plaatsvinden. De plaatsnamen staan op alfabet en per cursussoort geordend. Kies 'Cursus selecteren' om u in te schrijven. Daarna kunt u meerdere cursisten inschrijven of meerdere cursusplaatsen selecteren.

Filter op:meerdere keuze mogelijk
Filter op:meerdere keuze mogelijk
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Almen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 1&2 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Alphen aan den Rijn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2020 14-05-2020 04-06-2020 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 23-04-2020 04-06-2020 Cursus selecteren
Amstelveen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 09-04-2020 14-05-2020 Cursus selecteren
Amstelveen Groep Vervolg 1&2 16.00 - 18.30 17-03-2020 21-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Arnhem Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 16-06-2020 Cursus selecteren
Barneveld Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 01-04-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Bennekom Groep Vervolg 3&4 15.30 - 18.00 08-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Bergambacht Groep Vervolg 1&2 16.00 - 19.00 17-03-2020 07-04-2020 19-05-2020 Cursus selecteren
Berkel en Rodenrijs Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Boxtel Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-04-2020 02-06-2020 23-06-2020 Cursus selecteren
Breda Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 08-04-2020 10-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Brielle Groep Vervolg 1&2 14.00 - 16.30 18-03-2020 15-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
De Meern Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 23-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 Cursus selecteren
Delfzijl Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Drachten Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 5&6 19.00 - 21.30 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 22-06-2020 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Emmer-Compascuum Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 07-04-2020 02-06-2020 Cursus selecteren
Enschede Groep 5&6 19.00 - 21.30 26-02-2020 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Enschede Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 22-04-2020 27-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Goes Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Haarsteeg Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 08-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Haren Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 30-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Heemskerk Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 Cursus selecteren
Helmond Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 22-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Hoogvliet Rotterdam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 23-03-2020 18-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Kampen Groep 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Kampen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 20-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Leiden Groep 5&6 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 10-06-2020 - VOL -
Leiden Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Lelystad Groep 3&4 19.00 - 21.30 30-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 15-06-2020 Cursus selecteren
Lisserbroek Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17:30 01-04-2020 22-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Lochem Groep 1&2 19.00 - 21.30 24-03-2020 21-04-2020 26-05-2020 09-06-2020 Cursus selecteren
Loosbroek Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 15-04-2020 03-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Maastricht Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 25-05-2020 22-06-2020 Cursus selecteren
Middelharnis Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 25-03-2020 06-05-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 Cursus selecteren
Nederhemert Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Ommen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Oranjewoud Groep Vervolg 1&2 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Raalte Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 16-04-2020 28-05-2020 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Schiedam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Sneek Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Stellendam Groep 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Tiel Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 20-04-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Tiel Groep 5&6 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 21-04-2020 19-05-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep 1&2 15.30 - 18.00 14-01-2020 18-02-2020 17-03-2020 07-04-2020 Cursus selecteren
Veenendaal Groep 1&2 15.30 - 18.00 19-02-2020 18-03-2020 22-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Venray Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Voerendaal Groep 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Wateringen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Wijchen Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Winschoten Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Winterswijk Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 15-04-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Zutphen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 22-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2020 15-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Almen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 1&2 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Alphen aan den Rijn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2020 14-05-2020 04-06-2020 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 23-04-2020 04-06-2020 Cursus selecteren
Amstelveen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 09-04-2020 14-05-2020 Cursus selecteren
Amstelveen Groep Vervolg 1&2 16.00 - 18.30 17-03-2020 21-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Arnhem Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 16-06-2020 Cursus selecteren
Barneveld Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 01-04-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Bennekom Groep Vervolg 3&4 15.30 - 18.00 08-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Bergambacht Groep Vervolg 1&2 16.00 - 19.00 17-03-2020 07-04-2020 19-05-2020 Cursus selecteren
Berkel en Rodenrijs Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Boxtel Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-04-2020 02-06-2020 23-06-2020 Cursus selecteren
Breda Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 08-04-2020 10-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Brielle Groep Vervolg 1&2 14.00 - 16.30 18-03-2020 15-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
De Meern Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 23-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 Cursus selecteren
Delfzijl Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Drachten Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 5&6 19.00 - 21.30 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 22-06-2020 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Emmer-Compascuum Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 07-04-2020 02-06-2020 Cursus selecteren
Enschede Groep 5&6 19.00 - 21.30 26-02-2020 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Enschede Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 22-04-2020 27-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Goes Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Haarsteeg Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 08-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Haren Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 30-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Heemskerk Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 Cursus selecteren
Helmond Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 22-04-2020 27-05-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Hoogvliet Rotterdam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 23-03-2020 18-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Kampen Groep 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Kampen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 14-04-2020 26-05-2020 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 20-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Leiden Groep 5&6 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 10-06-2020 - VOL -
Leiden Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Lelystad Groep 3&4 19.00 - 21.30 30-03-2020 20-04-2020 25-05-2020 15-06-2020 Cursus selecteren
Lisserbroek Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17:30 01-04-2020 22-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Lochem Groep 1&2 19.00 - 21.30 24-03-2020 21-04-2020 26-05-2020 09-06-2020 Cursus selecteren
Loosbroek Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 15-04-2020 03-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Maastricht Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 25-05-2020 22-06-2020 Cursus selecteren
Middelharnis Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 25-03-2020 06-05-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 Cursus selecteren
Nederhemert Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 18-05-2020 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Ommen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Oranjewoud Groep Vervolg 1&2 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Raalte Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 22-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 25-03-2020 15-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2020 16-04-2020 28-05-2020 Cursus selecteren
Schiedam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Sneek Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Stellendam Groep 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Tiel Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 16-03-2020 20-04-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Tiel Groep 5&6 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 17-03-2020 21-04-2020 19-05-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 03-06-2020 24-06-2020 Cursus selecteren
Utrecht Groep 1&2 15.30 - 18.00 14-01-2020 18-02-2020 17-03-2020 07-04-2020 Cursus selecteren
Veenendaal Groep 1&2 15.30 - 18.00 19-02-2020 18-03-2020 22-04-2020 20-05-2020 - VOL -
Venray Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2020 22-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren
Voerendaal Groep 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 13-05-2020 03-06-2020 Cursus selecteren
Wateringen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 08-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Wijchen Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 18-03-2020 15-04-2020 17-06-2020 Cursus selecteren
Winschoten Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 18-03-2020 15-04-2020 20-05-2020 Cursus selecteren
Winterswijk Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 15-04-2020 20-05-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 3&4 19.00 - 21.30 16-03-2020 06-04-2020 11-05-2020 08-06-2020 Cursus selecteren
Zutphen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 18-03-2020 22-04-2020 10-06-2020 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2020 15-04-2020 27-05-2020 Cursus selecteren

Rekenmateriaal bestellen voor groep 5&6

Speciaal voor het reken-wiskundeonderwijs voor groep 5&6 zijn rekenmaterialen ontwikkeld. Hier kunt u meer dan 100 rekenactiviteiten mee doen. De rekenkisten hebben een uitgebreide handleiding. Rekenmaterialen kunt u aanschaffen ook zonder het volgen van een scholing.

Rekenmateriaal bestellen

Contact



Bezoekadres:
Acacialaan 6
3741 WC Baarn

T: 035 70 70 091

www.metsprongenvooruit.nl
info@menne-instituut.nl

32138784
(IBAN)
NL87 RABO 0139 8548 35

NL82.60.97.030.B01

     

Aanmelden nieuwsbrief

Wilt u graag op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen van het rekenprogramma Met Sprongen Vooruit? Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief (5x per jaar).