Cursus in de reken-wiskundedidactiekgroep 7&8

U krijgt in deze cursus:
  • Meer dan 200 oefeningen en spellen
  • Overzicht van de rekenleerlijn groep 7&8
  • Praktische handvatten en direct inzetbare didactische tips
  • Uitleg van de bijbehorende rekenmaterialen
  • Bekijk hier de Cursusmap en het Rekenspellenboek
Voor wie is deze cursus?

Leerkrachten van de groepen 7 en 8, intern begeleiders en remedial teachers  in het primair onderwijs.

Nu inschrijven

2018/2019 cursus in het kort

4x 2,5 uur
40 uur
Cursusmap en Rekenspellenboek
Na voltooiing
€ 525 p.p.

Plezier in rekenen voor leerlingen en leerkracht.

Meer weten...

Cursus selecteren
Met Sprongen Vooruit

Voor welke groep zou u een cursus willen volgen?



Als u een cursus volgt en u heeft een bijeenkomst gemist, dan kunt u die inhalen met € 25,- inhaalkosten.


Waar wilt u de cursus volgen?

of binnen een
straal van
Toon selectie

Cursuskalender

In dit overzicht ziet u waar en wanneer de cursussen plaatsvinden. De plaatsnamen staan op alfabet en per cursussoort geselecteerd. Kies 'Cursus selecteren' om u in te schrijven. Daarna kunt u meerdere cursisten inschrijven of meerdere cursusplaatsen selecteren.

Filter op:meerdere keuze mogelijk
Filter op:meerdere keuze mogelijk
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Alkmaar Groep 3&4 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Alkmaar Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Alkmaar Groep 1&2 19.00 - 21.30 04-02-2019 04-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Almere Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Almere Groep 3&4 19:00 - 21:30 25-02-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 27-03-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Alphen aan den Rijn Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-03-2019 26-03-2019 16-04-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep 1&2 14.30 - 17.00 06-02-2019 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 - VOL -
Amersfoort Groep 5&6 19:00 - 21:30 05-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Amstelveen Groep 1&2 16.00 - 19.00 12-02-2019 26-03-2019 07-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep Vervolg 1&2 15.30 - 18.00 14-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep Vervolg 3&4 15.30 - 17.00 21-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 08-05-2019 29-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 5&6 15.30 - 18.00 06-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 3&4 15.30 - 18.00 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 13-06-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep 7&8 19.00 - 21.30 07-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Arnhem Groep Vervolg 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Arnhem Groep 7&8 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 27-02-2019 03-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Assen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep 5&6 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-02-2019 10-04-2019 15-05-2019 19-06-2019 - VOL -
Barneveld Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Bergambacht Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Berkel en Rodenrijs Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Breda Groep 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Breda Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Breda Groep 5&6 14:30 - 17:00 20-02-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Brielle Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Bunschoten-Spakenburg Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 14-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Burgum Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Coevorden Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Coevorden Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Culemborg Groep 3&4 14:30 - 17:00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 5&6 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 3&4 19.00 - 21.30 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 7&8 19.00 - 21.30 07-03-2019 28-03-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep 5&6 19.00 - 21.30 19-02-2019 19-03-2019 07-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 25-03-2019 13-05-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Deurne Groep 7&8 19.00 - 21.30 14-01-2019 18-02-2019 08-04-2019 17-06-2019 Cursus selecteren
Doetinchem Groep 3&4 19.00 - 21.30 19-02-2019 19-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Doetinchem Groep 7&8 14.30 - 17.00 13-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Dokkum Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Dordrecht Groep 3&4 19:00 - 21:30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 - VOL -
Dordrecht Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-03-2019 26-03-2019 16-04-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep 5&6 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 14-03-2019 11-04-2019 09-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep 1&2 15.30 - 18.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 5&6 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 3&4 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 29-05-2019 - VOL -
Emmeloord Groep Vervolg 3&4 15.30 - 18.00 26-02-2019 02-04-2019 07-05-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep 3&4 19:00 - 21:30 25-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 05-03-2019 02-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep 5&6 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Franeker Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 16-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Geldermalsen Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Geldermalsen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Gorinchem Groep 5&6 14.30 - 17.00 13-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Gouda Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Gouda Groep 7&8 19.00 - 21.30 21-02-2019 21-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Groningen Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 26-03-2019 21-05-2019 18-06-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep 3&4 19.00 - 21.30 27-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep 7&8 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 17-06-2019 Cursus selecteren
Hardenberg Groep 3&4 19:00 - 21:30 26-02-2019 26-03-2019 14-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 7&8 19.00 - 21.30 05-03-2019 02-04-2019 21-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Haren Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-02-2019 12-03-2019 09-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Haren Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 1&2 19.00 - 21.30 06-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 7&8 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 - VOL -
Havelte Groep 5&6 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 12-03-2019 09-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep 5&6 19.00 - 21.30 27-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Heerenveen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerenveen Groep 3&4 19.00 - 21.30 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep 3&4 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep 5&6 19.00  - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Hellevoetsluis Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Helmond Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Helmond Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hendrik-Ido-Ambacht Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Hengelo Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Hilversum Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Hilversum Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Houten Groep 5&6 15.00 - 17.30 06-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Kampen Groep 5&6 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Kraggenburg Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Landsmeer Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Leek Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 - VOL -
Leerdam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 17-04-2019 29-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Leeuwarden Groep 1&2 14.45 - 17.15 13-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Leeuwarden Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Leidschendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 09-04-2019 11-06-2019 - VOL -
Lelystad Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Lichtenvoorde Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Maastricht Groep 1&2 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Meerssen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Meerssen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Middelburg Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 7&8 19.00 - 21.30 06-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nieuw-Vennep Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Nieuw-Vennep Groep 5&6 19.00 - 21.30 07-03-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Nieuwegein Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nieuwegein Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Ommen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Ommen Groep 3&4 19.00 - 21.30 12-02-2019 26-03-2019 16-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Oost-Souburg Groep 5&6 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Oosterwolde Groep 1&2 14.45 - 17.15 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Oud-Beijerland Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Oud-Beijerland Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 21-02-2019 21-03-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Pijnacker Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Purmerend Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 13-03-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep 5&6 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Raamsdonkveer Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Reeuwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 04-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Rijnsaterwoude Groep 3&4 19:00 - 21:30 04-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Rijssen Groep 3&4 19.00 - 21.30 21-02-2019 28-03-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Roelofarendsveen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 15-05-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Rotterdam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Rotterdam Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Rozenburg Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Schagen Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Schagen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 07-03-2019 04-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Schoonhoven Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Sittard Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep 1&2 14.30 - 17.00 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep 5&6 19.00 - 21.30 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Spijkenisse Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-02-2019 05-03-2019 09-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Staphorst Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Steenbergen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 14-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Steenbergen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Terneuzen Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Terneuzen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Uden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2019 09-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Uden Groep 3&4 14.30 - 17.00 12-12-2018 16-01-2019 06-02-2019 27-02-2019 - VOL -
Uden Groep 5&6 19.00 - 21.30 12-02-2019 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep 7&8 19.00 - 21.30 23-01-2019 13-02-2019 27-03-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 1&2 13.00 - 14.30 23-01-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 3&4 15.00 - 16.30 23-01-2019 Cursus selecteren
Utrecht Workshop 9.15 - 10.15 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 10.30 - 11.30 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 11.45 - 12.45 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 17.00 - 18.00 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 18.15 - 19.15 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 19.30 - 20.30 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 20.45 - 21.45 23-01-2019 Workshop selecteren
Veendam Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep 5&6 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-02-2019 10-04-2019 15-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Venlo Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 Cursus selecteren
Venray Groep 3&4 19.00 - 21.30 07-02-2019 04-04-2019 09-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Vlaardingen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Vlissingen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Vlissingen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Volendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 28-03-2019 18-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Voorhout Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Waddinxveen Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Wageningen Groep 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Wassenaar Groep 3&4 19.00 - 21.30 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Weert Groep 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Weert Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Wijk bij Duurstede Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Woerden Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Woerden Groep 1&2 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Zevenhuizen Groep 1&2 19.00 - 21.30 06-03-2019 27-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 5&6 19.00 - 21.30 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Zuidland Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-02-2019 21-03-2019 09-05-2019 Cursus selecteren
Zutphen Groep 3&4 19.00 - 21.30 04-02-2019 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Zutphen Groep 5&6 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep 3&4 19.00 - 21.30 05-03-2019 02-04-2019 07-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Cursusplaats Groep Tijd Bijeenkomst 1 Bijeenkomst 2 Bijeenkomst 3 Bijeenkomst 4  
Alkmaar Groep 3&4 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Alkmaar Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Alkmaar Groep 1&2 19.00 - 21.30 04-02-2019 04-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Almere Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Almere Groep 3&4 19:00 - 21:30 25-02-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Almere Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 27-03-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Alphen aan den Rijn Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-03-2019 26-03-2019 16-04-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep 1&2 14.30 - 17.00 06-02-2019 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 - VOL -
Amersfoort Groep 5&6 19:00 - 21:30 05-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Amersfoort Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Amstelveen Groep 1&2 16.00 - 19.00 12-02-2019 26-03-2019 07-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep Vervolg 1&2 15.30 - 18.00 14-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep Vervolg 3&4 15.30 - 17.00 21-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 08-05-2019 29-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 5&6 15.30 - 18.00 06-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Amsterdam Groep 3&4 15.30 - 18.00 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 13-06-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Apeldoorn Groep 7&8 19.00 - 21.30 07-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Arnhem Groep Vervolg 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Arnhem Groep 7&8 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 27-02-2019 03-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Assen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep 5&6 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Assen Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-02-2019 10-04-2019 15-05-2019 19-06-2019 - VOL -
Barneveld Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Bergambacht Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Berkel en Rodenrijs Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Breda Groep 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Breda Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Breda Groep 5&6 14:30 - 17:00 20-02-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Brielle Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Bunschoten-Spakenburg Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 14-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Burgum Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Coevorden Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Coevorden Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Culemborg Groep 3&4 14:30 - 17:00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 5&6 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 3&4 19.00 - 21.30 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Delft Groep 7&8 19.00 - 21.30 07-03-2019 28-03-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep 5&6 19.00 - 21.30 19-02-2019 19-03-2019 07-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Den Bosch Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 3&4 14:30 - 17:00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Den Haag Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 25-03-2019 13-05-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Deurne Groep 7&8 19.00 - 21.30 14-01-2019 18-02-2019 08-04-2019 17-06-2019 Cursus selecteren
Doetinchem Groep 3&4 19.00 - 21.30 19-02-2019 19-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Doetinchem Groep 7&8 14.30 - 17.00 13-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Dokkum Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Dordrecht Groep 3&4 19:00 - 21:30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 - VOL -
Dordrecht Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-03-2019 26-03-2019 16-04-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep 5&6 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Drachten Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 14-03-2019 11-04-2019 09-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep 1&2 15.30 - 18.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Ede Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 5&6 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 Cursus selecteren
Eindhoven Groep 3&4 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 29-05-2019 - VOL -
Emmeloord Groep Vervolg 3&4 15.30 - 18.00 26-02-2019 02-04-2019 07-05-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep 3&4 19:00 - 21:30 25-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 1&2 19:00 - 21:30 05-03-2019 02-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Emmen Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep 5&6 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Enschede Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Franeker Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 16-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Geldermalsen Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Geldermalsen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Gorinchem Groep 5&6 14.30 - 17.00 13-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Gouda Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Gouda Groep 7&8 19.00 - 21.30 21-02-2019 21-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Groningen Groep Vervolg 3&4 15.00 - 17.30 26-03-2019 21-05-2019 18-06-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep 3&4 19.00 - 21.30 27-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Haarlem Groep 7&8 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 17-06-2019 Cursus selecteren
Hardenberg Groep 3&4 19:00 - 21:30 26-02-2019 26-03-2019 14-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Harderwijk Groep 7&8 19.00 - 21.30 05-03-2019 02-04-2019 21-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Haren Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-02-2019 12-03-2019 09-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Haren Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 1&2 19.00 - 21.30 06-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 3&4 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Havelte Groep 7&8 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 - VOL -
Havelte Groep 5&6 19.00 - 21.30 14-02-2019 28-03-2019 18-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 12-03-2019 09-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep 5&6 19.00 - 21.30 27-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Heemskerk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 10-04-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Heerenveen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerenveen Groep 3&4 19.00 - 21.30 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep 3&4 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Heerlen Groep 5&6 19.00  - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Hellevoetsluis Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Helmond Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Helmond Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hendrik-Ido-Ambacht Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Hengelo Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Hilversum Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Hilversum Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hoogeveen Groep Vervolg 3&4 19:00 - 21:30 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 25-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Hoorn Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Houten Groep 5&6 15.00 - 17.30 06-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Kampen Groep 5&6 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 08-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Kraggenburg Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Landsmeer Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Leek Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 - VOL -
Leerdam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 17-04-2019 29-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Leeuwarden Groep 1&2 14.45 - 17.15 13-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Leeuwarden Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-02-2019 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Leiden Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Leidschendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 19-03-2019 09-04-2019 11-06-2019 - VOL -
Lelystad Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Lichtenvoorde Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Maastricht Groep 1&2 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Meerssen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Meerssen Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Middelburg Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Naaldwijk Groep 7&8 19.00 - 21.30 06-03-2019 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nieuw-Vennep Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Nieuw-Vennep Groep 5&6 19.00 - 21.30 07-03-2019 28-03-2019 18-04-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Nieuwegein Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nieuwegein Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Nijmegen Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Ommen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Ommen Groep 3&4 19.00 - 21.30 12-02-2019 26-03-2019 16-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Oost-Souburg Groep 5&6 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Oosterwolde Groep 1&2 14.45 - 17.15 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Oud-Beijerland Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Oud-Beijerland Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 21-02-2019 21-03-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Pijnacker Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Purmerend Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 27-03-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 13-03-2019 22-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Raalte Groep 5&6 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Raamsdonkveer Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Reeuwijk Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 04-03-2019 01-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Rijnsaterwoude Groep 3&4 19:00 - 21:30 04-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Rijssen Groep 3&4 19.00 - 21.30 21-02-2019 28-03-2019 16-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Roelofarendsveen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Roermond Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 15-05-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Rotterdam Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Rotterdam Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 10-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Rozenburg Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 13-02-2019 20-03-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Schagen Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 11-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Schagen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 07-03-2019 04-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Schiedam Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-02-2019 13-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Schoonhoven Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Sittard Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep 1&2 14.30 - 17.00 27-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 14-03-2019 11-04-2019 23-05-2019 Cursus selecteren
Sneek Groep 5&6 19.00 - 21.30 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Spijkenisse Groep 1&2 19.00 - 21.30 05-02-2019 05-03-2019 09-04-2019 14-05-2019 Cursus selecteren
Staphorst Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Steenbergen Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 14-03-2019 04-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Steenbergen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Terneuzen Groep 3&4 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Terneuzen Groep 7&8 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Uden Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 19-03-2019 09-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Uden Groep 3&4 14.30 - 17.00 12-12-2018 16-01-2019 06-02-2019 27-02-2019 - VOL -
Uden Groep 5&6 19.00 - 21.30 12-02-2019 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep 7&8 19.00 - 21.30 23-01-2019 13-02-2019 27-03-2019 08-05-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 1&2 13.00 - 14.30 23-01-2019 Cursus selecteren
Utrecht Groep Vervolg 3&4 15.00 - 16.30 23-01-2019 Cursus selecteren
Utrecht Workshop 9.15 - 10.15 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 10.30 - 11.30 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 11.45 - 12.45 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 17.00 - 18.00 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 18.15 - 19.15 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 19.30 - 20.30 23-01-2019 Workshop selecteren
Utrecht Workshop 20.45 - 21.45 23-01-2019 Workshop selecteren
Veendam Groep Vervolg 3&4 19.00 - 21.30 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep 5&6 14.30 - 17.00 27-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep 3&4 14.30 - 17.00 13-02-2019 10-04-2019 15-05-2019 19-06-2019 Cursus selecteren
Veendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 21-05-2019 Cursus selecteren
Venlo Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 20-02-2019 20-03-2019 10-04-2019 Cursus selecteren
Venray Groep 3&4 19.00 - 21.30 07-02-2019 04-04-2019 09-05-2019 06-06-2019 Cursus selecteren
Vlaardingen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 08-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Vlissingen Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Vlissingen Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 25-03-2019 15-04-2019 27-05-2019 Cursus selecteren
Volendam Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 28-03-2019 18-04-2019 16-05-2019 Cursus selecteren
Voorhout Groep 3&4 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Waddinxveen Groep 5&6 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Wageningen Groep 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 13-03-2019 17-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Wassenaar Groep 3&4 19.00 - 21.30 06-03-2019 03-04-2019 15-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Weert Groep 1&2 19.00 - 21.30 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Weert Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 10-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Wijk bij Duurstede Groep Vervolg 1&2 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 Cursus selecteren
Woerden Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-02-2019 27-03-2019 15-05-2019 Cursus selecteren
Woerden Groep 1&2 19.00 - 21.30 11-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 03-06-2019 Cursus selecteren
Zevenhuizen Groep 1&2 19.00 - 21.30 06-03-2019 27-03-2019 17-04-2019 05-06-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 1&2 19.00 - 21.30 18-02-2019 18-03-2019 15-04-2019 20-05-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 3&4 19.00 - 21.30 13-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Zoetermeer Groep 5&6 19.00 - 21.30 20-02-2019 27-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Zuidland Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 14-02-2019 21-03-2019 09-05-2019 Cursus selecteren
Zutphen Groep 3&4 19.00 - 21.30 04-02-2019 11-03-2019 01-04-2019 13-05-2019 Cursus selecteren
Zutphen Groep 5&6 19.00 - 21.30 12-03-2019 02-04-2019 14-05-2019 04-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep 3&4 19.00 - 21.30 05-03-2019 02-04-2019 07-05-2019 11-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep 5&6 14.30 - 17.00 06-03-2019 03-04-2019 22-05-2019 12-06-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 3&4 14.30 - 17.00 20-03-2019 17-04-2019 29-05-2019 Cursus selecteren
Zwolle Groep Vervolg 1&2 19.00 - 21.30 26-03-2019 16-04-2019 28-05-2019 Cursus selecteren

Rekenmateriaal bestellen voor groep 7&8

Speciaal voor het reken-wiskundeonderwijs voor groep 7&8 zijn rekenmaterialen ontwikkeld. Hier kunt u meer dan 80 rekenactiviteiten mee doen. Alle rekenkisten hebben een uitgebreide handleiding. Rekenmaterialen kunt u aanschaffen ook zonder het volgen van een cursus.

Rekenmateriaal bestellen

Contact



Bezoekadres:
Acacialaan 6
3741 WC Baarn

T: 035 70 70 091

www.metsprongenvooruit.nl
info@menne-instituut.nl

32138784
(IBAN)
NL87 RABO 0139 8548 35

NL81.97.85.143.B01

     

Aanmelden nieuwsbrief

Wilt u graag op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen van het rekenprogramma Met Sprongen Vooruit? Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief (5x per jaar).